یا صاحب الزمان ! ما جمعه را به عشق شما تعطیل کرده ایم ...

وقتی امام زمان (عج) ظهور کنند ...

۱- ثروت ها به طور مساوی تقسیم می شود : هنگامی که به واسطه ظهور امام زمان (عج) دنیا پر از عدالت شود َ ثروت های جهان به طور مساوی تقسیم خواهد شد ؛ چنانچه امام محمد باقر فرمودن : وقتی قائم ما اهل بیت قیام کند ٬ ثروت را به طور مساوی تقسیم می کند و عدالت را در میان مردم پیاده می نماید.


۲- رضایت و خشنودی همگانی است : رسول اکرم می فرمایند : ساکنان آسمان ٬ مردم زمین ٬ پرندگان هوا ٬ درندگان صحرا و ماهیان دریا همه و همه از او خشنود خواهند شد.

۳- فقر و بینوایی ریشه کن خواهد شد : در پرتو عدالت حضرت بقیة الله (عج) ٬ عموم مردم بی نیاز خواهند شد.  چنانچه در حدیث آمده است : زمانی برای مردم پیش می آید که انسان صدقات از طلا را با خود بر می دارد ؛ تا آن ها را در راه خدا انفاق کند ٬ ولی نیازمندی را پیدا نمی کند که این صدقه را قبول نماید.

۴- همه مردم در امنیت به سر خواهند برد : چنانچه امیر المومنین (ع) می فرمایند : دشمنی از دل ها زدوده می شود ؛ درندگان و چهر پایان با یدیگر سازش می کنند ٬ یک زن طبقی بر سر گذارده از عراق تا شام (از شرق تا غرب) تنها سفر می کند ٬ همه جا قدم بر سرزمین سبز و خرم می گذارد ٬ در حالی که درنده ای او را نمی آزارد و دچار ترس و وحشت نمی شود.

۵- برکات آسمانی نازل می شود : چنانچه در حدیث آمده است : زمین چیزی از بذرهای خود را نگه نمی دارد ٬ جز این که آن را بیرون می فرستد و آسمان چیزی از باران رحمتش را نگه نمی دارد جز این که سیل آسا بر بندگان خود فرو می ریزد.

۶- همگی در رفاه به سر می برند : رسول خدا (ص) فرمودند : امت من در زمان حضرت مهدی (عج) آن چنان متنعم می شوند که هرگز چنین بهره مند نشده اند.

۷- زمین گنج های پنهان خود را آشکار می کند: پیامبر اکرم در این باره می فرمایند : در آن زمان چهارپایان در امان هستند و درندگان با هم سازش می کنند. زمین پاره های جگرش (گنج های پنهان و با ارزش خود ) را بیرون می ریزد ... پاره هایی جگر زمین ستون های طلا و نقره است.

۸- دام ها و چهارپایان زیاد می شوند : چنانچه در روایتی از پیامبر گرامی اسلام (ص) آمده است : مهدی (عج) خارج می شود ٬ خداوند باران رحمتش را می فرستد ٬ زمین گیاهش را می رویاند و دام در جهان زیاد می شود. او ثروت را به طور مساوی تقسیم می کند و امت اسلام بزرگ و شکوهمند می گردد.

۹- رفع مزاحمت ها و ایجاد آسایش برای عموم مردم است : چنانچه امام محمد باقر(ص) می فرمایند : مهدی (عج) راه های اصلی را توسعه می دهد ٬ بالکن هایی را که خارج جاده ها آمده و از دیگران سلب آزادی کرده است و ناودان هایی را که به کوچه می ریزد ٬ از بین می رود.

۱۰- پرده های ظلمت کنار می رود : امام صادق (ع) در این باره می فرمایند : وقتی قائم ما قیام کند ٬ زمین به نور پروردگارش نورانی می شود و مردم از نور خورشید بی نیاز می شوند و شب و روز از بین می رود و یکی می شود.

۱۱- ایجاد برادری و مساوات میان انسان ها است : چنانچه امام محمد باقر (ع) می فرمایند :
هنگامی که قائم ما قیام کند ٬ دوران برابری و برادری فرا می رسد. در آن زمان یک مسلمان آنچه نیاز داشته باشد ٬ از جیب برادر مسلمانش بر می دارد و او مانع نمی شود.

http://www.samenblog.com/uploads/a/armyanti-mason/20792.jpg

برچسب ها :
rss نوشته شده در 11 آبان 1390 و در ساعت 04:53 توسط : ارتش ضد ماسون | امتیاز : 1 2 3 4 5 |

پربازدیدترین مطالب


آخرین مطالب نوشته شده


Copyright © 2010 by http://ArmyAnti-Mason.samenblog.com