X
ارتش ضد ماسون - اسطوره مادر s

ارتش ضد ماسون - اسطوره مادر

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 4
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 279
» بازديد سال : 2397
» بازديد کل : 263361
» اعضا : 47
» مطالب : 169

اسطوره مادر


تاریخ انتشار پست : 29 اردیبهشت 1390 بازدید : 1707

بالاخره اولین قسمت فرمول ساخت فیلم و کارتون های صهیونی آماده شد. البته این مطلب گوشه ای از آثار سینما و تلویزیون می باشد ، قاعدتاً هرگز نمی توان تمام آثار دنیا را در این وب مورد بررسی قرار داد.

ما می خواهیم ماهیگیری را به شما آموزش دهیم ...

---------------------------------------------------------------------------------

مادر در تمام فرهنگ ها ، مقدس و محترم است. در فیلم های هالیوودی که تحت تأثیر تفکر یهودی ، صهیونیستی ساخته می شوند ، با نظر به کتاب مقدس و فرهنگ سنتی یهود نقش ویژه ای به مادر داده می شود. این نگرش سبب تحکیم حضور مادری فداکار و حکیم در این آثار می شود که از دو جهت در متون یهودی قابل بررسی است :
1-مادر یاد آور سرزمین های مادری است که زادگاه نیاکان یهودیان «ارض موعود» است. (اگر بپذیریم یهودیان موجود از همان اجداد هستند ، زیرا برخی از پژوهش گران شک دارند که یهودیان امروزی از نژاد اسباط دوازده گانه اند.)
2- هر دوازده سبط و نوه حضرت یعقوب (ع) که بنی اسرائیل نامیده می شوند ، از چهار مادر و یک پدر به وجود آمدند : راحیل و لیه دختران لابان و دو کنیز این بانو
از این رو مادر در تشخص بخشی ویژه به هر قبیله ، نقش به سزایی داشته و قبیله گرایی و حفظ نسبت خانوادگی ، هنوز هم در میان یهودیان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
در کارتون های بسیاری که همراهان صهیون در ژاپن ساخته اند ، این درون مایه با خصوصیات تفکر یهودی – صهیونیستی به وفور تکرار می شود.
البته مشخص است که ما تمام آثار سینمای ژاپن را صهیونیستی نمی دانیم. اسطوره ها و سنن و فرهنگ ژاپنی کاملاً مشخص است و از اساطیر و فرهنگ غربی متمایزند مثلاً احترام فراوان به امپراتور و تا حد خدا بالا بردن او ، فرهنگ سامورایی ، تن دادن به کشته شدن و تسلیم نشدن ، احترام به والدین ، آداب بودایی و شینتوئی و تائویی مضامینی کاملاً ژاپنی و شرقی هستند که به وفور در سینمای ژاپن و انیمیشن های آنها تکرار می شوند ، اما وقتی که در سینمای ژاپن عناصری چون سرزمین موعود ، قوم برگزیده ، آوارگی و سپس رسیدن به دامان مادر که مضامینی کاملاً غربی – صهیونیستی هستند ، در کنار هم و با ترکیب خاصی تکرار می شوند ، باید مطمئن شد که این آثار به صورت سفارشی ساخته شده اند.

در اینجا به سخن نویسنده ای زیرک که حدود بیست سال در آمریکا زیسته است ، اشاره می کنیم :

از اواسط دهه 80 میلادی ، ژاپنی ها شروع به خرید تعدادی از استودیو های هالیوودی کردند، ولی بعد از گذشت یک دهه ، هنوز هم مدیران یهودی و صهیونیست باقی مانده اند و ژاپنی ها مترسکی بیش نیستند ، مثل کمپانی ژاپنی... که .... آن را خرید ، ولی رؤسای آن ، همان صهیونیست های سابق اند :«لو واسرمن » ، «سد شینبرگ» و «تام پولک»

-------------------------------------------------------------------------------------
هاچ زنبور عسل

در کارتون هاچ زنبور عسل قهرمان داستان برای یافتن مادرش ،رنج های بسیاری را تحمل می کند.

http://www.samenblog.com/uploads/a/armyanti-mason/8600.jpg


چوبین


http://www.samenblog.com/uploads/a/armyanti-mason/8601.jpg

قهرمان عجیب فیلم ، به دنبال مادرش بود و تصمیم داشت با شکست برونکا ، مام مهربانش را از دست این موجود شیطانی برهاند. برونکا در این اثر ، شبیه شیطانی است که در کتاب مقدس از آن یاد شده است : یک چشم دارد و بال هایش مانند بال های خفاش است. دماغ بد ترکیب و صدایی نفرت انگیز و خنده های شرورانه ای دارد.  سپاهیان برونکا همیشه او را کمک می کردند ، ولی چوبین با جثه کوچک و درایت و استعداد سرشار و بداهه های جذابش درست به مانند قهرمانان یهودی تنها ، شجاع و جسور سینمای آمریکا پیروز میدان نبرد بود.  


حنا ، دختری در مزرعهhttp://www.samenblog.com/uploads/a/armyanti-mason/9199.jpg

در کارتون حنا ، هم دخترک تنهایی را می بینیم که در کشتزاری در فنلاند زندگی می کند و مادرش که برای کار به آلمان رفته است ، با آغاز جنگ جهانی اول نه می تواند برگردد و نه می تواند پولی برای خانواده اش بفرستد. از این رو حنا باید با کار طاقت فرسا در کشت زارها ، خرج زندگی اش را در بیاورد. این فیلم فیلم که از ساخته های شرکت نیپون ژاپن است ، حتی در مضمون صریح هم ، غربی است.

 همین شرکت کارتون های دیگری با مضمون کاملاً غربی چون : مهاجران ، خانوداه دکتر ارنست ، آلیس در سرزمین عجایب و کریستف کلمب را نیز ساخته اند و ارتباطات تنگاتنگی با شرکت های هالیوودی دارد.


http://www.samenblog.com/uploads/a/armyanti-mason/9200.jpg
با خانمان
در کارتون با خانمان نیز دختری به نام پرین که شاهد مرگ مادرش بوده است ، به همراه بارون و پاریکال ، سگ و الاغ محبوبش ، در جستجوی زندگی آبرومند ، مراحل پیشرفت را با تحملی باورنکردنی و پاکی درون و یاری خدا پیمود و در پایان ، آشکار شد که نوه ی یکی از کارخانه داران بسیار ثروتمند است. پدر بزرگش ، ویلفران نام داشت که پسرش ادموند در ازدواجی نفرین شده با خانم عکاس هندی ، فرزندی به نام پرین از خود به یادگار داشت.

موضوع بیشتر انیمیشن های ژاپنی ، کودکی است که به دنبال مادرش می گردد یا بی مادر است. در برخی انیمیشن های ژاپنی میبینیم داستان های مشهور غربی با مضامین واهداف یهودیزه شده غرب به تصویر کشیده شده است. مثل : کریستف کلمب ، وایکینگ ها ، سفرهای مارکوپولو ، دختری به نام نل ، دور دنیا در هشتاد روز ، بینوایان و ...

در فیلم های صهیونیستی مادر نقش ویژه ای دارد برای مثال در فیلم سفر تک شاخ ، مادر حتی پس از مرگش هم به دو دختر و شوهرش در راه شکست وحشی ها و رهایی جزیره موعود کمک می کند و سرچشمه فیض و حکمت و مهربانی و پشتیبانی از خانواده و ارزش های خانوادگی است.
استیون اسپیلبرگ از پر آوازه ترین اسطوره پردازان یهودی سینمای صهیونیستی و عضو کمیته عالی سینما برای تولید فیلم های تبلیغاتی به سود یهودیان مورد حمایت دولت اسرائیل است. او در فیلم هوش مصنوعی نام شخصیت اول فیلم خود را دیوید گذاشت که یاد آور داوود نبی (ع) است. دیوید ربات انسان نمایی است که جایگزین پسر خانواده ای می شود که به اغما رفته است. پس از آمدن پسرک ، خانواده تصمیم می گیرد این ربات را دور بیاندازد  ، ولی او به مادر خانواده علاقه مند شده و او را مادر خود می داند. فرشته آبی ، او را راهنمایی می کند که باید مسیر سختی را بپیماید تا بتواند عضو این خانواده شود و او پس از زحمت های فراوان و گذشت 2 هزار سال ! باز هم آرزوی بازگشت دوباره مادرش را دارد که سرانجام به آرزوی خود می رسد.

در فیلم هری پاتر می بینیم قهرمان داستان به دلیل شهامت مادر و پدرش معروف است و همیشه یاد و خاطره زندگی حکمت آمیزشان ، یاور و همراه اوست و برای رهایی مدرسه هاگوارتز یاد آنهاست که به او نیرو و شهامت می دهد.
http://www.samenblog.com/uploads/a/armyanti-mason/9201.jpg
پیوند خانواده هری و رهایی مدرسه هاگوارتز این نکته را یاد آوری می کند که منظور از مدرسه آموزش جادوگری هاگوارتز ، سرزمین موعود یهود است.
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نرگس
نرگس در تاریخ 03:18 ساعت 03:18 گفته :
سلام.... چقدر جالب ... من هیچوقت دقت نکرده بودم به این موضوع...با اینکه تقریبا همشو میدونستم.. به نکته جالبی اشاره کردین! مادر تو فیلمای هالیوودی!! راستی دیروز استاد اومدن دانشکدمون...فوق العاده بود... مثل همیشه بعد از هرکدوم از سخنرانیاشون 2هفته فقط دور خودم دور میزنم... امیدوارم سایتanti666دانلودشو بذاره!! یا حق!
محمدرضا
محمدرضا در تاریخ 12:18 ساعت 12:18 گفته :
مطلبتون خیلی عالی بود
حسین حاجی
حسین حاجی در تاریخ 06:02 ساعت 06:02 گفته :
سلام وبلاگ مفیدی دارین.دست شما درد نکنه. به ما هم حتما سر بزن رفیق.....
نرگس
نرگس در تاریخ 09:56 ساعت 09:56 گفته :
منم تقریبا نه موافقه نه مخالف... البته بیشتر موافقم و علت مخالفتمم اینه که فکر میکنم اگه ایشون درباره فراموسونری بخوان تو تی وی بحرفن این مساله بیشتر اشاعه پیدا میکنه و این اصلا خوب نیست ... هرچند فوایدش هم باید در نظر گرفت و اونم توجه بیشتر مردم به مسائل مربوط به آخر الزمانه...
جنبش ماسون ستیزی
جنبش ماسون ستیزی در تاریخ 12:44 ساعت 12:44 گفته :
سلام. خوبی یرادر من؟ مطلب خوبی بود. موافقی تبادل لینک کنیم؟
نرگس
نرگس در تاریخ 12:37 ساعت 12:37 گفته :
یه جورایی قبول دارم حرفتو حکایت،حکایت همون آیه ست که میگه: انّ الله لا یغیّر ما بقومٍ حتّی یغیّروا انفسهم...- به قول مبصر کلاسمون شاید نتونیم به ایده آلمون برسیم...ولی حداقلش میتونیم ایده آلیست باشیم که؟!!نه؟ آقاجون! ما ایده آلیستتیم! آپم!
نرگس
نرگس در تاریخ 09:24 ساعت 09:24 گفته :
آیاتی که نوشته بودید آرامش بخش بود...
جنبش ماسون ستیزی
جنبش ماسون ستیزی در تاریخ 05:05 ساعت 05:05 گفته :
سلام داداش.دیگه آپ نمیکنی!
ارتش ضد ماسون : : سلام. ما مشتاق آپ کردن هستیم ولی امان از امتحانات پایان ترم...
velaclip
velaclip در تاریخ 05:24 ساعت 05:24 گفته :
به وبلاگ من سربزن...ولاکلیپ...اسم مستعار من حسین ، من متولد3/1/1376 اهل شهرک قراب در دهستان دیناران استا چهارمحال و بختیاری هستم.برای تبادل لینک آماده ام البته اگه موافق باشی..مطلب خیلی جالبی هم بود..تاحالا دقت نکرده بودم،اگه اجازه بدی برای ترویج فرهنگ اسلامی در وبلاگم(باذکر منبع)قرار بدم. شعرازخودم:ای عشق عاشق روی ماهت/زمستان آب شد از آفتاب نگاهت تاابد عاشق ومجنون تـــــــــــو/ای فرمانروای قلوب مردمانـــــت نایب المهدی، پور حسیــــــــــن/زسرنرود سیدعلی هرگز هوایت
امير
امير در تاریخ 06:11 ساعت 06:11 گفته :
باسلام واقعا خدا قوت كارتون عاليه به وب مام سر بزنيد باتشكر
ولاکلیپ
ولاکلیپ در تاریخ 09:20 ساعت 09:20 گفته :
باسلام ببخشید به دلیل یه سری مشکلات تصاویر مطلبتون حذف شد البته منبعشو ذکر کردم
velaclip
velaclip در تاریخ 10:44 ساعت 10:44 گفته :
http://s1.picofile.com/file/6755917502/logo.jpg برای عضویت در لینک باکس سیدعلی links2012.mihanblog.com
ولاکلیپ
ولاکلیپ در تاریخ 01:04 ساعت 01:04 گفته :
باسلام.به وبلاگ من سربزن در مورد قالب جدید نظربده
عباس
عباس در تاریخ 03:49 ساعت 03:49 گفته :
سلام چطوری؟میدونم که بهتری! اولین سوال این نرگس کیه؟نه بحث و عوض نکن این نرگس کیه؟ نه میخوام بدونم این نرگس کیه؟ بیچاره مجتبی اسمش بد در رفته! پاسخ: فکر کن همسر آیندمه! دومین سوال چرا گوشیات خاوشه؟ پاسخ: چون امتحان دارم و ... (سه نقطه یعنی امتحانات گوناگونی دارم) سومین سوال چرا؟ پاسخ: چون که! چهارمین سوال تا کی گوشیات خاموشه و ما و روحمون در عذابه؟ پاسخ: تا بعد از امتحانا احتمالا البته امروز معلوم میشه! پنجمین سوال اوضات چطوره؟ پاسخ: هیچ مشکلی ندارم به اون مجتبی دیوانه هم بگو اینقدر فکرای چرند نکن مشکلم مشکلی نبوده که بتونم با دوستام مطرح کنم پس خواشمنگ ام(از قصد نوشتم غلط نگیر) فکرای الکی نکن! ششم عطا جون زن نگرفتی؟ پاسخ: [شرمنده] ای بابا عباس جون...(عطا در حالی که قند در دلش آب شده از صحنه خارج میشود)
ارتش ضد ماسون : : سلام. میگفتی گاوی ، گوسفندی ، چیزی در فضای مجازی ذبح کنیم قدم رنجه فرمودید اومدید. در مورد فردی که نام بردی : این شخص یکی از خوانندگان وبلاگ و طرفداران وبلاگمه ! همین. ان شا الله که از امتحانات سربلند بیرون بیایی ، ما که ترکیدیم از دلتنگی ! به مجتبی هم میگم چشم. راستی مطهری یه کار مهم باهات داشته و 10 روزی هست در به در دنبالت میگرده اگه صلاح دونستی یه زنگ بهش بزن. نکته پایانی هم اینکه در دلم قندی آب نشد !!!
mehdi
mehdi در تاریخ 09:02 ساعت 09:02 گفته :
سلام وبت خوبه ولی اگه تبدیلش کنی به سایت عالی میشه ! کنتر پنل فارسی + 1 گیگ فضا + 100 گیگ پهنای باند ماهانه + یه دامنه ی .com یا .net یا .org رایگان به انتخاب خودت فقط سالانه 30.000 تومن! + پشتیبانی عالی من خودم وبلاگ نویس بودم ولی سایت خیلی بهتره یه سر بزن! http://mihanwebhost.com/clients/aff.php?aff=665
نرگس
نرگس در تاریخ 08:27 ساعت 08:27 گفته :
سلام... مثل اینکه خیلی درگیر امتحانا هستینا... آپم[گل]
عباس
عباس در تاریخ 09:09 ساعت 09:09 گفته :
یه نکته ی تخصصی! تعداد پستای صفحه ی اولت و 3تا کن چون منی که با ای دی اس ال وصل میشم 5مین باید وایسم وای بحال دایال آپی ها! آخه ماشالا کلا عکس وبلگت اینجوری خیلی سریع لود میشه! ممنون میشم اگه اقدام کنی!
محمدرسول
محمدرسول در تاریخ 12:05 ساعت 12:05 گفته :
مطلب جالبی بود من شما رو لینک کردم لطفا مرا با نام صهیون ستیزی لینک کنید http://antizionism.loxblog.com
امید کوهستان
امید کوهستان در تاریخ 07:15 ساعت 07:15 گفته :
سلام جالب بود ولی خدا وکیلی برنامه کودکاشون خیلی قشنگه آدم حال می کنه کاش کشور ما می تونست از این برنامه کودکای باحال درست کنه اونوقت برو بچه های مملکت ما دنبال اینها نمی رفتن تا نا خود آگاه روشون تاثیر بذاره
ارتش ضد ماسون : : سلام. کاملا موافقم وظیفه این کار با دیگر دوستان کارتون ساز است. ما وظیفه روشنگری داریم.
ایرانی
ایرانی در تاریخ 08:08 ساعت 08:08 گفته :
بیمار!!!! هممه رو دشمن می بینی.
شورشگر
شورشگر در تاریخ 08:43 ساعت 08:43 گفته :
عجب فضای دلهره آوری دارد این وبسایت!!
خدا رحم کند.
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد