یا صاحب الزمان ! ما جمعه را به عشق شما تعطیل کرده ایم ...

حسن فراهانی ، از سقوط تا انزوا!

http://www.anti666.ir/WwW.ANTi666.iR/iMaGe/%d8%ad%d8%b3%d9%86%20%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86%db%8c%20WwW.ANTi666.iR.jpg
بسم الله الرحمن الرحیم


سلام بر مبشران و منتظران ظهور، مخاطبان فهمیم حوزه ی دشمن شناسی و دین باوری...

امسال طرح ضیافت دانشگاه صنعتی شاهرود شاهد حضور حسن فراهانی بود!!! البته بود و نبود این فرد مهم نیست، بلکه حرف های بعد از سخنرانی اوست که موجبات تعجب را مجدد! فراهم کرده!!!
شاید بپرسید چرا تعجب؟!البته ما موافق تر بودیم بپرسید چرا مجدد تعجب؟!
زیرا مدت مدیدی ست سوالات و شبهات بی هدف و مغرضانه ای را از این فرد شاهدیم که هر روز بیش از پیش بر تنفر دین باوران دشمن شناس در مورد ایشان می افزاید...

بنابراین پیشنهاد میکنیم بیانیه ی زیر و همچنین پاسخ استاد رائفی پور را در جواب به شبهه پراکنی های این فرد از لینکهای زیر دریافت کنید تا اگر تا به حال هم با ما همراه نبودید به صحت گفتار ما پی ببرید:


بیانیه ی "حسن فراهانی از ظهور تا سقوط"


http://anti666.ir/forum/showthread.php?tid=11037پاسخ کوبنده و جامع استاد رائفی پور در دانشکده آزاد تهران_واحد علوم پزشکی ؛ در پاسخ به شبهات مطرح شده از سمت حسن فراهانی

http://masafportal.com/post/view-3541

ما می نویسیم تا وجدان بیدار شما قضاوت کند آیا به حق چنین سوالات و شبهه پراکنی هایی مناسب یک سخنران در دانشگاه شیعی در کشوری شیعه و برای مخاطبانی مسلمان و شیعه است ؟!
حسن فراهانی که گویا نگران عواقب سخنرانی خویش بود در ابتدای جلسه از مخاطبان سوال میکند:
آیا آقای رائفی در این دانشگاه سخنرانی داشته است یا خیر؟!

و این در نوع خودش بسیار تامل بر انگیز است!!!گویا استاد رائفی برای این فرد تبدیل به یک کابوس شده !

از سویی ؛ پس از جلسه که تا نیمه شب به طول انجامید علیه استاد عباسی سخن گفته و روی ماجرای پژو 206 مانور میدهد!
این همان بحثی است که این فرد در دانشگاه مالک اشتر هم به آن اشاره کرد،ودر فایل صوتی که فراهانی علیه سپاه سخنرانی کرده نیز موجود است.

(لینک صحبت فراهانی علیه سپاه: http://anti666.ir/forum/showthread.php?tid=7715 )


دلیل اینکه از میان این همه صحبت های استاد عباسی وی این مسئله را "بولد" کرده، ماحصل هدفی زشت و شیطانی است که در سر دارد، که آن چیزی نیست جز قرار دادن عباسی در مقابل مقام معظم رهبری ! با این استدلال که صحبتهای عباسی هزینه هایی برای نظام و علی الخصوص رهبری بوجود آورده !!!
اما جریان از این قرار بود:

استاد عباسی در یک سخنرانی اشاره کرده بودند : "جوانی که پژو 206 سوار شود نمی تواند پرچم اسلام را بدست بگیرد"

شبکه های ضد نظام نیز این صحبت را پیراهن عثمان کردند و با نشان دادن تصاویر برخی مسئولین از جمله مقام معظم رهبری که سوار ماشینی خارجی است ایشان را مصداق صحبت های عباسی معرفی کرده اند.

در اینکه منظور استاد عباسی از بیان این مطلب چیز دیگری بوده است شکی نیست.(عدم مد گرایی و جلوگیری از اشاعه این روحیه در میان جوانان) ولی اینکه دشمنان نظام از این مطالب سو استفاده می کنند روشن است و نیاز به هیچ توضیحی ندارد و هرگز نباید این کار دکتر را خوراک تهیه کردن برای دشمن دانست!

اگر این برداشت غلط و بی پایه مبنا قرار گیرد (که مدتهاست توسط فراهانی مورد توجه است و آنچنان از آن حمایت می کند که انگار پایان نامه دکتری اوست!!!) دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود.

چرا که یکی از اصلی ترین برنامه های دشمن سوء استفاده از صحبت های مقام معظم رهبری است.
آیا باید نتیجه بگیریم که خدای ناکرده ایشان (مقام معظم رهبری) برای رسانه های دشمن خوراک تهیه می کنند؟!!!
بلکه صد در صد چنین اندیشه ای ؛ اندیشه ی انحرافی و بسیار خطرناک است، و دیگر اینکه سو استفاده از محبت مردم به رهبری و حساسیت مسئولین امنیتی درباره ی ایشان نباید وسیله ای برای عقده گشایی باشد،که متاسفانه فراهانی (این فرد مجهول الهویه) با شیطنت فراوان به دنبال سواستفاده از نام رهبری برای رسیدن به اهداف خود است؛همانطور که در گذشته بر ما و شما اثبات شد!
آیا ما باید از ولایت دفاع کنیم و خود را سپر بلای آن کنیم یا اینکه برای رسیدن به اهدافمان (چه درست و غلط) ولایت را سپر اعمال خود نماییم ؟!(همان مسیری که فراهانی در پیش گرفته است)

همچنین در اقدامی دیگر این فرد با کات کردن صحبت استاد رائفی و بدترین برداشت ممکن در باره صحبت ایشان ماجرایی رو نقل میکند که دلیل اصلی نگارش مطلبی در وبلاگ شخصی ایشان شده است.

لینک مطلب در وبلاگ استاد: ( http://antisemitism.blogfa.com/post-82.aspx )

و همانطور که در دی وی دی که منتشر کرده بود شدیدا سعی داشت از همین تاکتیک پلید استفاده کرده و استاد رائفی را در مقابل نظام و مقام معظم رهبری قرار دهد، که این بیشتر به جک شبیه بود! چرا که احدی در ولایت مداری استاد و سخنرانی های فراوان ایشان در دفاع از حریم ولایت شک ندارد.
و شاید سخنرانی ایشان با موضوعاتی مانند "عبرت های بنی اسرائیل" و "راز ذریه" و "ولایت فقیه" از قوی ترین نظریه های دفاع از حریم ولایت بوده که تا کنون در کشورمان ارائه شده است و خوب است بدانید دو مورد اول جزو دکترین های مهدویت ایران با حمایت مراکز تخصصی در این امر در حال تبدیل شدن به کتاب است.

در میان عزیزانی که در همین سایت و دیگر سایتها فعالیت دارند چندین مرتبه پیش آمده است که افراد اعلام کرده اند با صحبت های استاد رائفی به حقانیت رهبری پی برده اند.

ولی این فرد با تکنیک کثیف همیشگی اش یعنی تقطیع سخنان دیگران به نفع خود!می گوید : "رائفی گفته در ایران و اسرائیل ولایت فقیه حاکم است"

شاید این برای افرادی که سخنان استاد را نشنیده اند عجیب باشد ؛ ولی برای ما که هر سخنرانی را چندین مرتبه شنیده ایم حنایش رنگی ندارد و او را رسوا خواهیم کرد .

جناب فراهانی ! شما بدترین نتیجه گیری ممکن را از صحبت های استاد کرده اید. نتیجه ای که به عقل جن هم نمی رسد!ما همه میدانیم در آن سخنرانی مقصود استاد چه بوده است.

اما حقیقتا فراهانی به دنبال چیست؟ چرا مسئولین با فردی که به دنبال قرار دادن اساتید محبوب در دانشگاه در برابر مقام معظم رهبری است برخورد نمی کنند؟؟؟(در خواستی که در صورت ادامه این روند آن را عمومی و جدی از مسئولین امر میخواهیم )

وی در طرح ضیافت دانشگاه شاهرود گفته است می خواهد هشت دی وی دی دیگر در ادامه حرکت قبلی خود علیه استاد منتشر کند!(صد البته اگر شبیه دی وی دی اولش باشد که به سود استاد هم هست و البته مایه شادی و خنده های ما!)

اخبار،صوت و فیلم هایی تا کنون توسط دانشجویان از صحبت های فراهانی برای ما ارسال شده که استاد رائفی به منظور آرام کردن جو مهدویت در دانشگاهها از ما خواستند تا آن ها را منتشر نکنیم و به اختلافات دامن نزنیم، بنابراین تاکنون از انتشار آنها خودداری شده است.

ولی در صورت هرگونه اقدام دیگر توسط این فرد علیه استاد عباسی و استاد رائفی پور (از آنجا که مغرض بودن او و هم چنین دروغ های عجیبی که به سادگی بر زبان می آورد بر ما کاملا اثبات شده است...) مطالبی را انتشار خواهیم داد پاسخی کوبنده بر اعمال پلید و مغرضانه اش باشد !

مطالبی که به خواب شب هم نمی دیده است که ثبت شده باشد ، مطالبی که دشمنان حقیقی ولایت را نشان خواهد داد ، صحبت هایی که خلاف نظر مراجع است و فتاوای نقیض آن از دفتر مراجع قبلا گرفته شده است! اراجیفی در اجازه انجام گناه به دانشجویان!!!دروغ های شاخداری! که هم اکنون خود این فرد عکس آن را بر زبان می آورد و ثبت شده است ، البته او حتی لحظه ای تصور هم نمیکرد دانشجویان تا این حد بصیر باشند...

به هرحال ما منتظر اقدامات او هستیم و منتظریم تا حجت بر ما تمام شود تا این بار با بوجود آوردن موجی عظیم او را برای همیشه به تاریخ طنز!!! کشور بسپاریم. اما در پاسخ به این مطلب عجیب او (صحبت های عباسی خوراک به دست دشمن می دهد!) کافی است در اینترنت جستجویی با کلید واژه هایی مانند"اعتراف"،"سپاه"،"دفتر نهاد رهبری"،"عباسی" و غیره انجام بدهید و ببینید به صفحاتی برخواهید خورد که این دفعه برق را از سر شما می پراند!
به عنوان نمونه: سرچ عبارت "اعتراف بیت رهبری" : --= کلیک کنید =--


آیا به نظر شما این سخنان فراهانی و مرتبط کردن خودش به مقام معظم رهبری بازار داغی برای سایت های صهیونیستی همچون یوتیوب و بالاترین بوجود نیاورده ؟ آیا صحبت های او هزینه زا برای نظام اسلامی نبوده است؟ آیا اینکه او زمانی در نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تازه آن هم در بخشی با عنوان جنگ نرم فعالیت داشته ، آن هم زیر نظر معاونت فرهنگی (در آن دوره " حاج آقای قریشی " که هم اکنون مسئول فرهنگی نهاد است ؛ مسئول نهاد علوم پزشکی شهید بهشتی بود و فراهانی با ایشان کار می کرده است ) و به هیچ وجه کارمند نهاد هم نبوده است با منتسب نمودن خود به رهبری با این رفتار های عجیب و در بسیاری موارد بازی در زمین دشمن بزرگترین ضربه ها را به جبهه حق در داخل کشورمان نزده است؟ و برای بیت رهبری هزینه زا نبوده؟
آیا بنا بر استدلال خود این فرد هم اکنون نباید با وی برخورد جدی صورت گیرد ؟ چرا که با صحبت هایش خوراک برای دشمنان نظام تهیه کرده است...

و آیا نباید با چنین فردی برخورد جدی صورت گیرد ؟ چراکه با قرار دادن اساتید محبوب در میان جوانان در مقابل مقام معظم رهبری که احدی در مقبولیت آنها در میان جوانان شک ندارد ، به دنبال اهداف پلیدی است که او و دشمنانمان را شاد میکند!
آیا ما شاهد نبودیم بعد از انتساب این فرد به نهاد رهبری و قرار دان فیلم او علیه استاد رائفی و عباسی در سایتی که بنا نداریم فعلا در باره آن صحبت کنیم ، موجی از توهین ها علیه نهاد در دانشگاه ها به راه افتاد؟
تا اینکه خود استاد رائفی شخصا وارد میدان شد و انتساب این فرد را نسبت به نهاد زیر سوال برد تا مبادا خدایی ناکرده نام مقام معظم رهبری مورد سوء استفاده قرار گیرد؟ حالا این استاد رائفی است که از حریم ولایت دفاع می کند آن هم در جایی که مورد اهانت و تهمت بود ، یا این فرد که از تمام مقدسات مایه می گذارد تا به اهداف غیر اسلامی اش برسد؟!
آیا این استاد عباسی نبود که در جریان فتنه تمام قد در مقابل فتنه گران ایستاد؟ یا این فرد که در دانشگاه مالک اشتر استاد عباسی را با میر حسین موسوی قیاس می کند و می گوید ضربه ای که عباسی به نظام زده موسوی نزده است؟!!!
لینک سایت آپارات:
http://www.aparat.com/v/d28197066132513e...536c212829
نگاه ما به این اساتید نگاه متعادل بوده و خواهد بود.شاید هرکدام از ما نقد هایی هم به این بزرگواران داشته باشیم که کاملا طبیعی و منطقی است ولی هرگز اجازه نخواهیم داد فردی که کوچکترین اطلاعاتی در زمینه صهیونیزم ندارد و اخیرا دوره افتاده و با برخی اساتید حوزه صهیونیزم تماس تلفنی می گیرد و علیه استاد عباسی و رائفی نزد دیگر اساتید بدگویی می کند تا بتواند گاف هایش را در نقد قبلی اش بپوشاند! ( نقدی که درمیان دانشجویانی از جنس جنیان (!!!) انجام داده بود.) بیاید و تمام فضای دشمن شناسی را زیر سوال ببرد و هیچ چیز را باقی نگذارد و با بوجود آوردن تشکیک در مواردی که کاملا واضح و مبرهن است برای دشمن و رضایتش تلاش کند و چنان دانشجویان را به مباحث دشمن شناسی بی اعتماد کند که نتیجه آن بیزاری از دشمن شناسی باشد (که به حمد الله به اهداف شومش نرسید.)
در نهایت این که؛

جناب آقای فراهانی !!! شآن و منزلت اساتید حوزه دشمن شناسی بالاتر از آن است که آنها پاسخ مهملات شما را بدهند. (دقیقا همان طورکه اسرائیل را به رسمیت نمی شناسیم و حتی با آنها مسابقه ورزشی هم نمی دهیم)
از این به بعد کوچکترین اقدام شما را کوبنده پاسخ خواهیم داد و نخواهیم گذاشت به این سادگی ها جولان بدهید و اگر تا کنون سکوت کرده ایم، فقط و فقط به خاطر حفظ وحدت و بوجود آوردن فضایی آرام و شفاف در مباحث دشمن شناسی و مهدویت بود آن هم به دلیل سفارش همان اساتیدی که بغضشان را در دل دارید.خداوند ما و شما را به راه راست هدایت کند انشاالله...اللهم صل علي محمد و آل محمد

اللهم عجل لولیک الفرج مولانا صاحب العصر و الزمان
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک


رئیس جمهور مجازی!

به امید یکپارچگی امت و ظهور حجتیا الله


(( برای روشنگری همسنگرانتان، اطلاع رسانی کنید ))

برچسب ها : -----
rss نوشته شده در 20 مرداد 1391 و در ساعت 07:12 توسط : ارتش ضد ماسون | امتیاز : 1 2 3 4 5 |

پربازدیدترین مطالب


آخرین مطالب نوشته شده


Copyright © 2010 by http://ArmyAnti-Mason.samenblog.com